Засідання Керівної ради директорів Регіонального та місцевих центрів із надання БВПД у Черкаській області

Деталі

керівна рада20 грудня 2018 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області проведено засідання Керівної ради за участі директора Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області Віктора Левицького, директора Золотоніського місцевого центу Сергія Бруса, в. о. директора Смілянського місцевого центру Євгена Савчука, в. о. директора Уманського місцевого центру Сергія Гребенюка, директора Черкаського місцевого центру Станіслава Скіця. 

Під час Керівної ради обговорено ряд актуальних для системи БПД питань. Зокрема, підведено підсумки роботи Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області за IV квартал 2018 року і 2018 рік, розглянуто проекти річних планів діяльності та пропозиції щодо їх фінансування на наступний рік, а також затверджено план роботи керівної ради на 2019 рік та розглянуто питання оптимізації роботи системи БВПД.

керівна рада 1

керівна рада 2

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua