В Черкасах пройшов другий етап XI конкурсу з відбору адвокатів

Деталі

ka11 0001Наказом Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 визначено проведення з 21 по 22 січня 2019 року другого етапу ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до системи безоплатної вторинної правової допомоги, що передбачає проведення комісією індивідуальних співбесід з адвокатами, які у грудні 2018 року склали дистанційний курс та у січні 2019 року успішно пройшли перший етап конкурсу.

22 січня 2019 року у Черкасах відбувся другий етап ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної правової допомоги.

ka11 0002Під час співбесід комісією проведено оцінювання конкурсантів за такими критеріями:

  • мотивація до надання безоплатної правової допомоги
  • емоційна врівноваженість
  • комунікабельність
  • вміння представляти приклади надання правової допомоги.

ka11 0003

За рішенням конкурсної комісії з 15 адвокатів, які виявили бажання, систему БВПД Черкаської області поповнило ще 12 адвокатів: Брус Т.М., Заруба С.О., Козовий О.Д., Крушельницька М.Р., Осадчий В.А., Осколкова К.В., Погасій С.М., Починок О.І., Руденко Ю.В., Середа Р.М., Темчишина Л.П., Тодорова О.С.

Загальна кількість адвокатів, що підписали контракт і активно працюють, станом на 01 січня 2019 року, складає 112. На сьогодні, пройшли конкурсні випробування і внесені до обласного реєстру БВПД - 168 адвокатів.

ka11 0004

Адвокати, які успішно пройшли усі етапи конкурсу, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затвердженого постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Держава турбується і знаходить кошти, щоб населення усіх районів Черкаської області на постійній основі отримували кваліфіковану правову допомогу по кримінальних, цивільних, адміністративних провадженнях, що надають адвокати, які працюють у системі безоплатної правової допомоги.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua