Співпраця з ГО «Жіночий простір»

Деталі
Дата публікації: Середа, 27 березня 2019, 15:40
Share

Чимало постраждалих від домашнього або гендерно зумовленого насильства потребують комплексної допомоги – медичної, соціальної, психологічної, правової. Так само необхідна комбінована підтримка наших військових, які брали участь у бойових діях на сході країни. Поєднання доступу до правової допомоги з доступом до психологічних послуг украй важлива, адже найчастіше ці проблеми взаємопов’язані  і вирішувати їх потрібно комплексно.

З метою створення сприятливих умов для надання постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства, а також учасникам бойових дій, членам їхніх сімей правових та психологічних послуг, 22 березня 2019 року між Золотоніським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадською організацією «Жіночий простір» підписано меморандум про співпрацю (далі – Сторони).

Серед інших напрямів співпраці між Сторонами є застосування сімейної медіації до клієнтів місцевого центру.

Що це означає? У більшості сімей виникають різні конфлікти. Це пов’язано з тим, що вони постійно перебувають в процесі змін та розвитку.  Внаслідок чого, громадяни стали частіше звертатися до місцевого центру по правову допомогу, а саме з питань розірвання шлюбу.

Як будуть складатися взаємовідносини між сторонами сімейного конфлікту залежить від вибору способу його вирішення.  Тому, задля збереження сім’ї та сімейно-шлюбних відносин буде застосовуватися сімейна медіація - вирішення непорозуміння мировим шляхом.

Сторони Меморандуму переконані, що саме медіація здатна змінити нашу правову  культуру, свідомість, ставлення та сприйняття сімейних конфліктів та самі взаємовідносини між людьми.