Робоча зустріч з партнерами щодо реалізації на Драбівщині інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство”

Деталі

08 травня 2019 року в приміщенні Драбівського бюро правової допомоги (далі — бюро) відбулася зустріч головного спеціаліста бюро Сергія Михлика з начальником Драбівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Черкаській області Іваном Тищенком та начальником Драбівського відділу ДВС ГТУЮ у Черкаській області Ніною Дзеціною.

У рамках розширення партнерських відносин під час робочої зустрічі сторони обговорили питання щодо подальшої реалізації інформаційної кампанії “Відповідальне батьківство”, а саме: проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо розміру аліментів, підстав та порядку нарахування аліментів, нових правил виїзду з дитиною за кордон, порядку отримання податкової знижки на навчання тощо.

За результатами зустрічі учасниками розроблено внутрішній план подальшої роботи та погоджено питання щодо графіку проведення заходів, спрямованих на реалізацію даної ініціативи, яка проходить в рамках правопросвітницького проекту Мін”юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua