Профілактична робота в школі

Деталі

Відомо: краще попередити розвиток певної проблеми, ніж мати справу із її наслідками.

У профілактиці ризикованої та протиправної поведінки дітей та підлітків важливу роль відіграє просвітницько-профілактична діяльність, що спрямована саме на попередження негативних явищ через формування знань, умінь та навичок, які сприяють відповідальній та безпечній поведінці.

06 травня 2019 року керівником Чорнобаївського бюро правової допомоги Інною Копійкою спільно із начальником Чорнобаївського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Черкаській області – Богданом Волошином на базі Іркліївської загальноосвітньої школи проведено:

- правовий всеобуч на тему: «Булінг – негативне явище серед молоді. Відповідальність», для учнів 5-9 класів;

- профілактичну бесіду: «Запобігання вчиненню проступків та злочинів», для учнів 7 класу.

В ході заходів школярі дізналися:

- що таке булінг?

- про конфліктні ситуації, які передують булінгу,

- як протидіяти цькуванню,

- про встановлену відповідальність для учнів, їх батьків та керівництва навчального закладу .

Ознайомилися з загальним порядком притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальністі, видами адміністративних стягнень та кримінальних покарань, особливістю кримінальної відповідальності неповнолітніх.

 На завершення, кожен учасник отримав інформаційний буклет щодо своїх прав та тематичні матеріали проекту Мін'юсту “Я маю право!”: “Зупинимо булінг разом!”, “Відповідальне батьківство”, “Поїхати з дитиною за кордон- легко!”.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua