Круглий стіл для адвокатів системи БВПД Черкащини на тему «Домашнє насильство. Шляхи подолання»

Деталі

тренінг 35 грудня 2018 року Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області організовано та проведено круглий стіл для адвокатів системи БВПД Чркащини на тему «Домашнє насильство. Шляхи подолання».

У ході зустрічі обговорено питання домашнього насильства, його види, шляхи подолання, особливості Стамбульської конвенції та сучасний стан національного законодавства щодо протидії та запобігання домашньому насильству.

тренінг 2

«На сьогодні питання подолання домашнього насильства стоїть дуже гостро. Європа і світ приділяє цій проблемі дуже багато уваги. У нас же, як у пострадянської країни, більшість жінок навіть не усвідомлюють, що потерпають від домашнього насильства, яке проявляється не лише в побоях, а й у психологічній, економічній дискримінаціях тощо, - зазначає модератор круглого столу, адвокат БПД, тренерка з прав людини Amnesty International Ukraine Юлія Черваток. – На сьогодні 90 % жертв домашнього насильства – це жінки і діти. Останні, на жаль, саме тому стають в подальшому жертвами боулінгу в школі. Тому так важливо для України робити кроки на шляху до ратифікації Стамбульської конвенції».

тренінг

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua