Консультування засуджених осіб з правових питань

Деталі

чбпд консультування1Конституцією України передбачено, що кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно.

23 січня 2019 року з метою забезпечення права громадян на безоплатну правову допомогу в приміщенні Чорнобаївського бюро правової допомоги проведено консультування засуджених осіб, які перебувають на обліку у Чорнобаївському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області.

За правовою допомогою до фахівців Чорнобаївського бюро правової допомоги звернулося 2 осіб, яких цікавили питання відновлення втрачених документів та поновлення строку для прийняття спадщини.

Громадянам надано роз’яснення згідно чинного законодавства та примірний перелік документів, необхідних для вирішення зазначених питань.

Також серед засуджених осіб поширено тематичні буклети системи безоплатної правової допомоги та проекту Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!”

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua