Соціальна програма «Муніципальна няня» - об’єкт державної турботи

Деталі

23072019 4В Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». За її допомогою з 1 січня 2019 року Уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати особи, яка доглядає їх дітей віком до трьох років.

Детальніше...

Круглий стіл щодо захисту прав споживачів

Деталі

23072019Як захистити права споживачів житлово-комунальних послуг обговорювали в Маньківці працівники Маньківського бюро правової допомоги Уманського МЦ з надання БВПД спільно з працівниками органів юстиції під час засідання 16 липня 2019 року круглого столу на тему: «Права споживачів та обов’язки постачальників житлово-комунальних послуг».

Детальніше...

Підвищення рівня правової обізнаності жителів Медведівської ОТГ

Деталі

23072019 1З метою підвищення обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини, 19 липня 2019 року керівником Чигиринського бюро правової допомоги Іриною Поліщук проведено робочу зустріч з сільським головою Медведівської ОТГ Олексієм Лавріненком під час якої обговорено питання співпраці та реалізації в рамках проекту «Я маю право!» правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

Промо-захід під головуванням заступника Міністра юстиції України: «Професія приватного виконавця»

Деталі

19072019 318 липня 2019 року у м.Черкаси, в рамках робочого візиту, заступником Міністра юстиції України Світланою Глущенко проведено промо-захід на тему: «Професія приватного виконавця: доступ до професії та її переваги».

Детальніше...

Лекція про права дитини та їх захист

Деталі

19072019 517 липня 2019 року головний спеціаліст Чигиринського бюро правової допомоги Оксана Кривошея спільно з фахівцем Чигиринського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Іриною Устименко, юрисконсультом Чигиринського РЦСССДМ  Михайлом Кононенком, головним спеціалістом служби у справах дітей Чигиринської РДА Ольгою Лук’янчук провели лекцію на тему: «Права дітей» для суб’єктів пробації, які не досягли повноліття.

Детальніше...

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua