Особистий прийом громадян: інформування та консультації

Деталі

smila190318 березня 2019 року в приміщенні місцевого центру керівником Смілянського МЦ з надання БВПД Євгеном Савчуком було здійснено особистий прийом громадян. Мета прийому – роз’яснення проблемних питань з якими звертаються відвідувачі центру, можливі шляхи їх вирішення в досудовому порядку, надання консультацій та підвищення рівня інформаційної обізнаності громадян, про можливість отримання первинної та безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Проведення заходу у Корсунь-Шевченківському

Деталі

korsun190315 березня 2019 року в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі Корсунь-Шевченківського бюро правової допомоги відбувся круглий стіл за участі фахівців Корсунь-Шевченківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань правової допомоги особам, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях, подолання насильства в сім"ї, соціального захисту багатодітних сімей, підстав для призначення допомоги малозабезпеченим сім"ям. В ході проведення заходу, було представлено проект Мінюсту України «Я маю право!».

Детальніше...

Продовжуємо реалізацію проекту "Я маю право голосу!"

Деталі

cherk1903У рамках реалізації проекту "Я маю право голосу!" фахівцями Черкаського місцевого центру з надання БВПД, активно ведеться робота щодо інформування громадян про виборчі права, закріплені в чинному законодавстві та порядок їх реалізації.

Детальніше...

Виїзди у населені пункти Чорнобаївщини

Деталі

chornob2На минулому тижні в рамках правопросвітницької ініціативи «Я маю право голосу!», головним спеціалістом Чорнобаївського бюро правової допомоги (далі – Бюро) – Сергієм Миць спільно з начальником Чорнобаївського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області – Наталією Данилевською та в.о. начальника Чорнобаївського РВ ДВС ГТУЮ у Черкаській області – Валерієм Гвоздь проведено семінар на тему: «Виборчі права громадян» для студентів та викладачів Іркліївського професійно-аграрного ліцею, працівників Іркліївської та Придніпровської сільських рад та членів виборчої комісії села Іркліїв.

Детальніше...

Продовжуємо інформувати громадян, яким чином реалізувати своє право обирати

Деталі

zol-012019 рік – рік загальнонаціональних президентських і парламентських виборів. Значна кількість громадян не мають чіткого розуміння, як реалізувати своє конституційне право на обрання.

Детальніше...

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua