Нагородження працівника системи БВПД

Деталі

23082019 9З нагоди держаного свята – Дня Незалежності України, за сумлінну працю, зразкове виконання обов’язків, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15.08.2019 № 2337/к, Квасюка Віктора Віталійовича -  начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги нагороджено відомчою заохочувальною відзнакою –Подякою Міністерства юстиції України.

Детальніше...

День Державного Прапора України відзначили у Смілі

Деталі

23082019 6Сьогодні, 23 серпня, працівники Смілянського місцевого центру з надання БВПД взяли участь у святковій ході із 100-метровим прапором України. Представники громади підняли синьо-жовтий стяг, який замайорів над містом.

Детальніше...

Поновлення цивільної дієздатності

Деталі

23082019_4Відповідно до статті 30 Цивільного кодексу України, цивільну дієздатність має фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій та може керувати ними. Цивільною дієздатністю фізичної особи є її здатність своїми діями набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, а також здатність своїми діями створювати для себе цивільні обов´язки, самостійно їх виконувати та нести відповідальність в разі їх невиконання.

Детальніше...

Пробація та безоплатна правова допомога — співпраця заради інтересів засуджених

Деталі

23082019 2Підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в установах пробації, є важливим чинником  запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень. У зв'язку з цим, 20 серпня головний спеціаліст центру з надання БВПД Ірина Крутоус,  провела консультування та інформування з правових питань для суб’єктів пробації у  Соснівському РВ філії ДУ “Центр пробації” в Черкаській області.

Детальніше...

Адресна правова допомога для людей з особливими потребами

Деталі

23082019Якщо особа з об’єктивних причин не може звернутися до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, працівники центру здійснюють виїзд за адресою клієнта для особистого спілкування.

Детальніше...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua