Круглий стіл з питань захисту виборчого права громадян

Деталі

14062019 214.06.2019 в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області за ініціативи Всеукраїнської громадської організації громадянської мережі «ОПОРА» у Черкаській області проведено засідання «круглого столу» з питань захисту виборчих прав громадян під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Детальніше...

Інформаційна зустріч у військовому комісаріаті

Деталі

14062019На теперішній час вже прийнято низку законодавчих та підзаконних актів, які регламентують статус ветеранів та учасників АТО і членів їх сімей. У них прописані соціальні гарантії для цієї категорії осіб, які відповідають реальним потребам захисників.

Детальніше...

Права та обов’язки учнів. Адміністративна відповідальність неповнолітніх

Деталі


bvpd11 червня 2019 року з метою профілактики правопорушень серед молоді та  підвищення правової обізнаності учнів, на базі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, головний спеціаліст Черкаського місцевого центру з надання БВПД Ірина Крутоус провела правовий урок на тему: “Права та обов’язки учнів. Адміністративна відповідальність неповнолітніх” для учнів Черкаської загальноосвітньої школи  № 31.

Детальніше...

Утримання непрацездатних батьків їхніми повнолітніми дітьми, у тому числі, за допомогою виплати аліментів

Деталі

13062019 1Більшість наших громадян усвідомлює свої обов'язки і перед своїми батьками, і перед своїми дітьми. Люди похилого віку, в тому числі пенсіонери, — багато хто з них веде активний спосіб життя. Вони себе утримують і навіть допомагають своїм повнолітнім дітям. Але часто трапляються такі ситуації, коли ці люди є немічними і потребують сторонньої допомоги, які важко хворі. В таких випадках діє норма Конституції, яку часто забувають: “Батьки зобов'язані утримувати своїх дітей до повноліття. Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків”.

Детальніше...

Інформаційно-роз'яснювальна робота в районному центрі зайнятості

Деталі

13062019Відділ “Драбівське бюро правової допомоги” Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової (далі — бюро) тісно взаємодіє з Драбівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості. Основні завдання такої співпраці - проведення інформаційно-роз'яснювальних заходів з безробітними та особами, що шукають роботу та знаходяться на обліку в центрі зайнятості.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua