Новий сайт

Деталі

Система надання безоплатної правової допомоги запустила тестову версію нового офіційного сайту зі зручним функціоналом та корисним контентом для усіх категорій користувачів. Оновлений сайт працює за адресою: http://legalaid.gov.ua

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Деталі

1651 filmy-pro-novy-god-i-rozhdestvo1155868187

Шановні колеги !

 

Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, успіхів та добрих змін у житті. 

Новий рік та Різдво Христове хай наповнить серце духовністю та вірою у здійснення усіх мрій і задумів. 

З побажанням добра, миру та любові ! 


З повагою

 

Директор РЦ з надання

БВПД у Черкаській області  

 

В.К. Левицький   

081019

Конституційне право громадян на працю

Деталі

2612201924 грудня з метою інформування та підвищення правової обізнаності населення щодо конституційного права на працю керівник Чорнобаївського бюро правової допомоги Інна Копійка  провела семінар на тему: “Конституційне право на працю” для осіб, які перебувають на обліку в Чорнобаївській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Детальніше...

Правова година для студентів

Деталі

23423413240000000002Злочинність неповнолітніх завжди була і залишається однією з найбільш актуальних соціально-правових проблем нашого суспільства.

24 грудня з метою попередження дитячої злочинності працівниками Смілянського місцевого центру з надання БВПД Оленою Сокол та Олександром Дячуком проведено лекцію для студентів Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

Детальніше...

Тренінг для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Деталі

IMAGE 2019-12-24 151032Координаційним центром з надання правової допомоги та Регіональними центрами з надання БВПД в областях у поточному році продовжено роботу з розвитку професійної мережі адвокатів, залучених до надання безоплатної правової допомоги, підвищення їх кваліфікації.  

Однією з важливих форм такої роботи є проведення семінарів, каскадних тренінгів тощо для адвокатів, що дійсно сприяє удосконаленню системи безоплатної правової допомоги. 

23 грудня Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області організовано проведення семінару для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів». 

Детальніше...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua