10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

78409010 грудня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області проводить захід з нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, який присвячений Дню прав людини, що відзначається щорічно 10 грудня у зв’язку з проголошенням у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Правопросвітницькі заходи в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

Деталі

04122019 2Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Україна приєдналася до неї у 2001 році.

Метою проведення акції  є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Детальніше...

Правопросвітницькі заходи у м.Каневі

Деталі

0412201927 листопада, з метою недопущення дискримінації внутрішньо переміщених осіб та порушення їх прав, працівниками Канівського бюро правової допомоги у приміщенні Волонтерського центру «Разом» проведено інформаційну зустріч з внутрішньо переміщеними особами та волонтерами.

Детальніше...

Інформування клієнтів пробації щодо протидії домашньому насильству

Деталі

2911201925 та 26 листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, в Чигиринському та Черкаському районних секторах філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області працівниками  Черкаського місцевого центру та Чигиринського бюро правової допомоги  Іриною Крутоус і Оксаною Кривошеєю проведено інформування осіб, які перебувають на обліку в установі системи пробації  на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству».

Мета заходу: привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем щодо подолання насильства в сім'ї та підвищення рівня обізнаності, формування свідомості усіх верств населення щодо негативного ставлення до домашнього насильства.

Детальніше...

Робоча зустріч в рамках акції “16 днів проти насильства”

Деталі

2811201927 листопада в рамках щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” Черкаським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено робочу зустріч за участі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області, Черкаського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги, Національної поліції, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, Черкаського обласного та Черкаського міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua