Заходи в рамках інформаційної кампанії "Я маю право голосу"

Деталі

18 лютого 2019 року з метою підвищення рівня правової обізнаності громадян, які перебувають на обліку в Придніпровському районному секторі з питань пробації, в рамках проведення інформаційної кампанії "Я маю право голосу", фахівець Черкаського місцевого центру з надання БВПД Ірина Крутоус провела тематичну зустріч: "Участь у виборах за місцем фактичного перебування".

Детальніше...

Протидія булінгу в закладах освіти

Деталі

впу 13.02.1913 лютого 2019 року фахівцем Черкаського місцевого центру з надання БВПД Іриною  Крутоус спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Мариною Рябініною проведено на базі Черкаського вищого професійного училища круглий стіл для педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Черкаси на тему: «Протидія булінгу у закладах освіти».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – січень 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

Тренінг з питань виборчого права

Деталі

мц тренінг2У зв’язку з проведенням 31 березня поточного року виборів Президента України, система безоплатної вторинної правової допомоги долучилася до проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу!».

Детальніше...

Фахівці системи БВПД області поглиблюють знання з виборчого законодавства

Деталі

2019vb0

Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII призначено чергові вибори Президента України, які  відбудуться 31 березня 2019 року.

З січня 2019 року система безоплатної вторинної правової допомоги долучилася до проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу». У лютому 2019 року Координаційним центром з надання правової допомоги підписано Меморандум та налагоджено співпрацю з громадянською мережею «ОПОРА», серед завдань якої проведення спільних інформаційних та правопросвітницьких кампаній щодо виборчих прав громадян

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua