Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного

Деталі

019282374Згідно Конституції України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає. Важливою та актуальною є проблема легалізації зайнятості населення та заробітної плати. Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах».

7 жовтня головним спеціалістом Черкаського місцевого центру з надання БВПД Іриною Крутоус, спільно з працівниками ГТУЮ в Черкаській області та Центром зайнятості, проведено семінар для студентів Черкаського вищого професійного училища на тему: «Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного».

Детальніше...

Скажи булінгу «Ні!»

Деталі

IMG-7a31e83b66c8ab4f82fae8c0d24685d9-VУ 2019 році набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», яким  доповнено Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 173-4 "Булінг (цькування) учасника освітнього процесу". Зміни стосуються, перш за все, захисту дітей в освітньому середовищі. 

Булінг – це свідомо агресивна поведінка однієї або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним або психологічним насильством. 

7 жовтня працівником Уманського місцевого центру з надання БВПД Вікторією Сіньковською проведено лекцію в Уманській ЗОШ № 8 на тему: «Що таке булінг, як його розпізнати та як діяти сторонам конфлікту». Учнів поінформовано про ознаки булінгу, відмінність між звичайним конфліктом і цькуванням. Роз’яснено, що повинна робити особа, яка є свідком булінгу, задля захисту жертви цього явища.

Детальніше...

Консультування суб`єктів пробації

Деталі

1000111109 жовтня, з метою виконання Плану спільних дій відділом «Корсунь-Шевченківське бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання БВПД в приміщенні Корсунь-Шевченківського районного сектору філії «Центр пробації» в Черкаській області забезпечено роботу дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги для суб’єктів пробації.

Детальніше...

Школярам розповіли про професію юриста

Деталі

4711Професія юриста по праву вважається однією із найпрестижніших. 8 жовтня в Україні відзначається День юриста. Для нашої держави ця професія надзвичайно важлива, адже саме на юристів покладають завдання вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення та підвищення правової культури українців.

З метою популяризації серед учнівської молоді юридичної професії, 4 та 7 жовтня керівник Чорнобаївського бюро правової допомоги  Інна Копійкаспільно з старшим інспектором пробації  Ярославою Швиденко та начальником виконавчої служби Богданом Волошиним провели інформаційні заходи в навчальних закладах смт. Чорнобай: тематичну лекцію: «Моя майбутня професія — юрист» для учнів 8-11 класів Чорнобаївської ЗОШ № 2 та правовий урок: «Професія юриста — це престижно!» для учнів 9-11 класів Чорнобаївської гімназії.

Детальніше...

Привітання з Днем юриста

Деталі

974881-sogodni-8-zhovtnya-den-yurista-ukrayini


Шановні колеги!

Сердечно вітаємо з професійним святом  - Днем юриста.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичимо життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.                         

З повагою 


Директор РЦ з надання БВПД 

у Черкаській області  

 081019  В.К. Левицький   

                                                                   

                       

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua