Про запобігання домашньому насильству інформували засуджених

Деталі

bvpd17 травня 2019 року на виконання меморандуму про співпрацю між Золотоніським місцевим центром з надання БВПД та Драбівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» у Черкаській області (далі - сектор) фахівець Драбівського бюро правової допомоги (далі - бюро) Сергій Михлик за участі представника сектору - Юлії Старухи провів інформаційну лекцію для осіб, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі на тему «Запобігання домашньому насильству».

Детальніше...

Про права, обов'язки та свободи внутрішньо переміщених осіб

Деталі

kaniv23051121 травня 2019 року фахівець Канівського бюро правової допомоги Ірина Танана провела правопросвітницький захід з працівниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на тему: "Права, обов'язки та свободи внутрішньо переміщених осіб".

Детальніше...

Участь фахівців БПД у заходах з нагоди відзначення 158 - ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка

Деталі

kaniv230522 травня – важлива дата для кожного українця. Делегації з усієї Черкащини та з різних куточків України  збираються у Каневі з нагоди річниці з дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі.

Детальніше...

Про інформаційну кампанію « Відповідальне батьківство» розповідали мешканцям міста Черкаси

Деталі

cherk230522 травня 2019 року, в рамках проведення правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», з метою підвищення обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання, фахівець Центру спільно із спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Черкаській області провели вуличне інформування громадян міста Черкаси.

Детальніше...

Вуличне інформування населення

Деталі

uman220516 травня 2019 року головним спеціалістом відділу представництва та надання БПД Уманського місцевого центру Сіньковською Вікторією Олександрівною разом з представниками Уманської районної державної виконавчої служби було проведено вуличне інформування місцевого населення на теми: «Податкова знижка для фізичних осіб», «Відповідальне батьківство», «Допомога батькам, які доглядають за важко хворою дитиною » та «Поїхати за кордон з дитиною легко».

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua