Зустріч директорів регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

05 та 06 липня 2018 року у м. Києві відбулася зустріч директорів регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги усіх областей України.

У вказаній нараді взяв участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області Віктор Левицький.

Модераторами заходу виступили директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, начальник управління комунікацій цього ж центру Фаїна Козирєва, менеджер українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть, тренери Іванна Ібрагімова, Олександр Лашко, Марина Теплова, Тетяна Трощинська, Лариса Денисенко.


Захід присвячено питанням публічної комунікації. Так, обговорено досягнення системи БВПД у цій сфері, існування факторів впливу, викликів сьогодення, зміни комунікаційних векторів. Учасники заходу отримали теоретичні знання та пройшли практичну підготовку з питань роботи з телекамерою, проведення інтерв’ю, комунікації у соціальних мережах Facebook та Instagram тощо.

Окремо приділено увагу правопросвітницькому напрямку, в тому числі реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО», важливості зовнішньої комунікації у формуванні довіри громадськості до системи БПД та поліпшенні іміджу системи.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua