Зупинимо булінг разом

Деталі

12122019Ми проти насильства! – саме під таким гаслом протягом всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»,яка тривала з 25 листопада по 10 грудня, фахівці Золотоніського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги провелиряд правопросвітницьких заходів для учнів Домантівського та Антипівського НВК Золотоніського району. Мета заходів - привернути увагу молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, гендерного насильства та насильства в шкільному середовищі.

Прояви насильства порушують права людини, принципи демократичного суспільства.Під час заходів школярівознайомлено з поняттями домашнього та гендерногонасильства, механізмами захисту.12122019 1

Окремо фахівці системи БПД зупинилися на актуальному для школярів питанні - протидії булінгу, адже булінгце насилля в шкільному середовищі і від нього з кожним роком страждає все більше і більше дітей.

Учніпереглянули відеоролики, які роз’яснюють як відрізнити булінг від конфлікту, як реагувати на цькування та образи однолітків. Дізналися яке покарання передбачене законодавством за вчинення булінгу. 

Завершилися заходи підбиттям підсумків та напрацюванням стратегій щодо протидії  насильству. Учні отримали тематичні буклети: «Протидія домашньому насильству», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Зупинимо булінг разом» та  інформаційні матеріали щодо своїх прав. 

Заходами охоплено близько 150 школярів.

12122019 2

12122019 3

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua