Завершився конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

 

Впродовж 20 – 29 квітня 2015 року у Києві пройшли інтерв’ю із претендентами на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. До інтерв’ю було запрошено 347 претендентів із регіонів України та м. Київ. Із них – 252 приїхали до столиці на співбесіди із конкурсною комісією.

Інтерв’ювання претендентів проводили чотири підкомісії конкурсної комісії, склад якої сформований за пропозиціями відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги.

 Переглянути персональний склад конкурсної комісії

Кваліфікаційними вимогами до конкурсантів були:
•    повна вища освіта – ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, отриманий до 6 вересня 2014 року (вища юридична освіта, вища освіта за спеціальностями галузі знань «Соціальне забезпечення», «Державне управління» або «Менеджмент і адміністрування» був перевагою);
•    загальний трудовий стаж не менше 5 років;
•    досвід роботи на керівних посадах не менше 2 років;
•    вільне володіння українською мовою.

Досвід роботи у сфері права був перевагою.

Під час інтерв’ю конкурсна комісія оцінювала такі компетенції претендентів, як орієнтація на досягнення результату, гнучкість та інноваційність, спроможність до управління людськими ресурсами та забезпечення командної роботи, ефективна комунікація, стресостійкість, доброчесність та рівне ставлення до людей.

Участь в інтерв’ю пройшли 252 претенденти на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Претенденти, які взяли участь в інтерв’ю у розрізі регіонів

За результатами інтерв’ю перелік рекомендованих комісією кандидатів надано директорові Координаційного центру з надання правової допомоги для прийняття рішень в межах повноважень.

Результати конкурсу буде повідомлено індивідуально кожному учаснику інтерв’ю у першій половині травня 2015 року.

Успішним претендентам будуть запропоновані посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розпочнуть свою роботу у регіонах України та м. Київ із 01 липня 2015 року, як це передбачено Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Список директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, призначених за результатами конкурсу, буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги www.legalaid.gov.ua до кінця травня 2015 року.

Нагадаємо, що згідно Порядку проведення, конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводився з 13 березня по 30 квітня 2015 року. Заявки на участь у конкурсі приймалися он-лайн на сайті www.legalaid-jobs.in.ua  до 27 березня 2015 року включно. Усього ж на участь у конкурсі було подано 470 заявок від претендентів.

Порядок проведення конкурсу, а також форма он-лайн заявки для участі у ньому розроблені за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні». Обговорені з учасниками відкритої громадської платформи розвитку української системи безоплатної правової допомоги і затверджені Координаційним центром з надання правової допомоги.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua