Забезпечення прав громадян у сільській місцевості

Деталі

6661911110 жовтня проведено консультування жителів села Бойківщина Драбівського району. В інформуванні брали участь спеціаліст Драбівського бюро правової допомоги Сергій Михлик, працівники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та приватний нотаріус Олег Бірюк.

У рамках заходу громадянам надані роз’яснення щодо оформлення права власності на земельну ділянку, стягнення заборгованості за кредитним договором, призначення та перерахунок пенсій за вислугу років, забезпечення прав інвалідів з дитинства тощо.  Повідомлено про діяльність мобільних пунктів доступу до правової допомоги, які функціонують шляхом здійснення виїздів у населені пункти.

Презентовано правопросвітницькі кампанії Міністерства юстиції України: «Відповідальне батьківство!», «Чесна платіжка», “Я маю право!”.

З метою здійснення інформаційного супроводу, серед присутніх поширені буклети: «Безоплатна правова допомога в Україні», «Бюро правової допомоги:ваш юридичний провідник», «Відповідальним батькам – урядова підтримка», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду»  тощо.    

110566222                 72727272711

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua