Виховна година на тему:«Зупинемо булінг разом»

Деталі

7643219 листопада, в рамках кампанії «#СтопБулінг» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»,головними спеціалістами Смілянського місцевого центру з надання БВПД Сокол Оленою та Дячуком Олександром проведено виховну годинуна тему: «Зупинимо булінг разом!» для студентів І-го курсу Смілянського коледжу харчових технологій.

Під час відкритого діалогу молодь ознайомлено з поняттям булінгу та його видами. Поінформовано про те, як розвивати в собі сильні особистісні якості, щоб не самостверджуватися за рахунок інших осіб. Надано поради та рекомендації щодо профілактики та способів подолання цькування, зокрема,  більше спілкуватися з батьками, не боятися говорити про свої проблеми, за потреби у правовій допомозі – звернутися до місцевого центру з надання БВПД або зателефонувати до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103.

Наприкінці заходу розповсюджено інформаційні буклетивсеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 

 345236                        76874535436256

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua