Виховна година на тему: “Права людини”

Деталі

10203919231412  грудня працівниками Смілянського місцевого центру з надання БВПД проведено виховну годину для студентів Смілянського коледжу харчових технологійна тему : “Права людини”.

Під час заходу присутні дізналися про Загальну декларацію прав людини, основні етапи її прийняття та подальший вплив на розвиток міжнародного права.

Декларація прийнята 1948 року Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднанихНацій після завершення Другої Світової Війни.Вона проголошує, що права і свободи людини не можуть бути обмежені за ознаками статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних переконань, національного або соціального походження, майнового стану.Всі 30 статей базуються на визнаннірівності праввсіх людей, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та загального миру.

Студентам розповіли про права людини та існуючі механізми їх реалізації на території України та Європейського Союзу.

Вони не залишилися байдужими до тематики заходу, ставили запитання, брали активну участь в обговоренні порушених питань.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua