Виїзне консультування мешканців села Деньги Золотоніського району

Деталі

dengnews11 травня 2018 року з метою запобігання порушення прав громадян, гарантованих Конституцією України та законами у різних сферах життя, фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та спеціалістом Золотоніського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено виїзне консультування громадян на базі Деньгівської сільської ради Золотоніського району.

Правову допомогу надано шести громадянам з питань спадкового та сімейного права.

Поряд з цим, мешканців села Деньги було проінформовано про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та поширено серед присутніх буклети наступної тематики: «Не отримуєш аліменти?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Безоплатна правова допомога в Україні» та «Де та як можна отримати безоплатну правову допомогу».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua