Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги на Черкащині

Деталі

1012201910 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який присвячений Дню прав людини, що відзначається щорічно 10 грудня у зв’язку з проголошенням у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

У цей день Регіональним центром з надання БВПД у Черкаській області проведено зустріч з адвокатами, залученими до системи БПД Черкаської області, лідерами громадської думки.

Презентовано систему БПД Черкаської області, результати роботи, досягнення, приклади ефективності системи, пріоритетні напрями діяльності.  

10122019 2

Обговорено судову практику щодо окремих категорій справ, успішні приклади надання правової допомоги, переваги професії адвоката.

Увагу приділено питанню особливостям допомоги вразливим верствам населення, здійснення представництва інтересів клієнтів у справах, які розглядаються в порядку цивільного та адміністративного судочинства, а також проведення правопросвітницьких заходів, взаємодії з партнерами. Присутні підтримали думку щодо необхідності продовження співпраці та об’єднання зусиль в напрямі захисту прав людини.

У Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги в приміщеннях центрів з надання БВПД Черкаської області проведено екскурсії під час яких усі бажаючі мали змогу побачити роботу системи у дії. Серед відвідувачів: громадяни, які бажають отримати безоплатну правову допомогу, студенти і учні, представники громадських організацій.

Учасники екскурсій отримали від адвокатів та штатних юристів роз’яснення і консультації на правову тематику з актуальних для них питань.  

Довідково. Безоплатну правову допомогу можливо отримати шляхом:

  • зателефонувавши до Єдиного контакт-центру: 0 800 213 103;
  • особистого звернення до найближчого центру з надання БВПД або бюро правової допомоги;
  • у дистанційному пункті доступу за визначеними адресами та  графіками;
  • онлайн з довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

10122019 110122019 3

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua