В Золотоноші обговорили як запобігти нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Деталі

23 жовтня 2017 року у Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітніх на тему:“Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”. В семінарі також взяли участь працівники Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітніх Золотоніського міськрайонного центру зайнятості Надія Журавльова розповіла присутнім про переваги легального працевлаштування та роз’яснила основні аспекти працевлаштування за кордоном, вимоги до контрактів, порядок перевірки діяльності фірм-посередників, порядок отримання гарантій законності працевлаштування.

Спеціаліст Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Жалобна ознайомила учасників заходу із поняттями «торгівля людьми», «сучасне рабство». Учасники дізналися про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, види шахрайства при працевлаштуванні, а також алгоритм дій у випадках потрапляння в рабство.

Під час семінару запрошені мали можливість поставити питання, що їх найбільше цікавили та отримати кваліфіковану відповідь.

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, цільову аудиторію проінформовано про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!» та поширено тематичні роздаткові матеріали.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua