Триває просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

Деталі

22 серпня 2017 року з метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права, фахівець Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Жалобна провела інформаційну зустріч з працівниками юридичного відділу апарату Золотоніської районної державної адміністрації.

Під час заходу було повідомлено про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я маю право!". Учасників зустрічі проінформовано про чинники, які перешкоджають захисту прав, та наголошено, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

zolyampr

Слоган проекту “Знаю! Дію! Захищаю!” означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що потрібно робити, коли його права порушують, захищає себе згідно з законами, а держава захищає його і його права.

В рамках реалізації даного проекту в юридичному відділі сформовано правовий куточок, де розміщено інформаційні буклети: «Розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості», «SMS – інформування про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з нерухомістю», «Істотні умови договору оренди землі та обов'язковість їх дотримання» тощо.

Крім того, було зазначено, що за правовими консультаціями та безоплатною вторинною правовою допомогою громадяни можуть звертатися до Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Новоселівська, 1 офіс,17 (приміщення статистики) або за телефоном: 2-35-83.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua