Тренінг для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Деталі

IMAGE 2019-12-24 151032Координаційним центром з надання правової допомоги та Регіональними центрами з надання БВПД в областях у поточному році продовжено роботу з розвитку професійної мережі адвокатів, залучених до надання безоплатної правової допомоги, підвищення їх кваліфікації.  

Однією з важливих форм такої роботи є проведення семінарів, каскадних тренінгів тощо для адвокатів, що дійсно сприяє удосконаленню системи безоплатної правової допомоги. 

23 грудня Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області організовано проведення семінару для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів». 

Захід акредитований Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України та проведений сертифікованим практикуючим адвокатом-тренером системи БПД Людмилою Гриценко.

Участь взяли близько двох десятків адвокатів Черкаської області. Розглянули низку важливих питань, зокрема, початкові дії захисника при вступі у справу, дії захисника при затриманні клієнта, вручення повідомлення про підозру, оскарження рішень, дій, бездіяльності слідчого, прокурора, слідчого судді, дії захисника в суді першої інстанції.

Особливу увагу приділено застосуванню у діяльності адвокатів практики Європейського суду з прав людини - важливих аспектів Європейської конвенції з прав людини у тлумаченні Суду. 

Адвокати отримали дієві інструменти щодо здійснення захисту прав і представництва осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу. Зокрема, дізнались відповіді на  найпоширеніші питання стосовно усіх стадій кримінального процесу від затримання і до оскарження рішення у суді найвищої інстанції. Усі аспекти розглядалися з урахуванням практики Європейського суду з прав людини. 

 Учасники опрацьовували практичні кейси, виконували завдання і презентували власні рішення.

IMAGE 2019-12-24 154559

IMAGE 2019-12-24 151049  

Зміст семінару узгоджений так, щоб після його завершення адвокати системи БПД могли застосувати свої знання для більш ефективного захисту та представництва інтересів клієнтів.

За відгуками адвокатів, цінним для них є як інформація, яку вони отримали, так і обмін досвідом, який став можливим завдяки такому заходу.

IMAGE 2019-12-24 151308

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua