Спільне консультування громадян

Деталі

0000011111111 121 жовтня, з метою запобігання порушенням прав громадян, гарантованих Конституцією України, начальником відділу «Корсунь-Шеченківське» бюро правової допомоги Олегом Кривошиєм спільно з приватним нотаріусом Корсунь-Шевченківського нотаріального округу Любовью Митрофановою проведено прийом громадян.

В рамках консультування надано роз`яснення восьми громадянам з питань: порядку відмови від права на спадщину, отримання повторного свідоцтва про народження дитини, складання договору дарування, зняття з реєстрації місця проживання тощо.

Поряд з цим, поінформовано про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», поширено буклети наступної тематики: «Не отримуєш аліменти?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити субсидію?» та «Не знаєш як оформити договір оренди землі?».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua