Щодо проведення правового уроку

Деталі

4 жовтня 2016 року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб”єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Жалобна, в рамках Тижня права з нагоди відзначення 8 жовтня Дня юриста, провела правовий урок з учнями І-ІІ курсів ДНЗ “Золотоніський професійний ліцей” на тему: “Конституційне право громадян на правову допомогу”.

В ході заходу Тетяна Жалобна звернула особливу увагу на основні права та свободи людини і громадянина в Україні, а також ознайомила учнівську молодь з роботою Золотоніського місцевого центру, який надає правову допомогу, спрямовану на забезпечення реалізації прав, їх захисту та відновлення у разі порушення, та правовими послугами, які можна отримати в центрі.
Учні досить активно задавали запитання, які стосувалися сімейного права, виїзду за кордон для отримання освіти, майбутнього працевлаштування, військової служби в ЗСУ.

По закінченні заходу працівник центру роздала учням  буклети на тему: Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?”, візитівки з контактними даними центру та розмістила на інформаційному стенді навчального закладу листівку на тему: «Як це працює?».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua