Семінар-тренінг на тему: «Захист дитини та міжвідомча взаємодія».

Деталі

1907201915 липня 2019 року спеціалісти Черкаського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели для працівників установ, які працюють у сфері захисту прав дітей та надають адміністративні, соціальні та юридичні послуги семінар-тренінг на тему: «Захист дитини та міжвідомча взаємодія».

Такі навчання проходять на виконання наказу Міністерства соціальної політики від 11.04.2019 № 551  «Про надання громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».19072019 1

У заході взяли участь працівники Канівського бюро правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання БВПД, Управління соціального захисту населення Канівської РДА, центру соціально-психологічної реабілітації дітей з інвалідністю, служби у справах дітей, відділу освіти, Канівського інклюзивно-ресурсного центру, Канівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.  

Завдяки тренінгу спеціалісти отримали теоретичні знання щодо видів послуг, міжвідомчої співпраці, повноважень установ та організацій в частині попередження та профілактики кризових ситуацій в сім`ях. Цікавою була практична вправа спрямована на роботу та взаємодію у команді. Наприкінці заходу досягнуто домовленостей щодо проведення в подальшому таких тренінгових занять.

Працівниками Канівського бюро правової допомоги присутнім презентовано систему безоплатної вторинної правової допомоги, поінформовано про види правових послуг, які надаються громадянам, порядок їх отримання.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua