Семінар-нарада з головами квартальних комітетів

Деталі

01 березня 2017 року з метою підвищення рівня інформованості населення з актуальних питань сьогодення, у сесійній залі виконавчого комітету Золотоніської міської ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів м. Золотоноша, за участі: начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому - Тетяни Лукомської, начальника управління ЖКГ - Олександра Флоренка, директора територіального центру з надання соціальних послуг м. Золотоноша - Людмили Неліної та начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Тетяни Жалобної.

На нараді були розглянуті питання про порядок оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, заборгованість населення за спожиті комунальні послуги та про стан комунального обслуговування, про якість соціальних послуг, умови та порядок їх надання в місті Золотоноша.
В свою чергу, Тетяна Жалобна ознайомила присутніх із змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу та спрощеної процедури її отримання.
По завершенні заходу серед присутніх поширено буклети: “Що таке таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?” та інформаційний матеріал: “Умови отримання безоплатної вторинної правової допомоги змінилися”.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua