Семінар для комунікаторів місцевих центрів системи БВПД

Деталі

Для підвищення якості роботи працівників місцевих центрів Черкаської області, 21 серпня в місті Черкаси відбувся семінар на тему «Розвиток ефективної комунікації». 

В основу проведення заходу покладено інформацію, отриману під час тренінгу у правовому клубі PRAVOKATOR міста Одеса 12-13 серпня.

Відкриваючи семінар, керівник Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області Віктор Левицький наголосив на важливості роботи комунікаторів, завдяки якій громадяни мають змогу ознайомитися з успішними практиками, отримати роз’яснення чинного законодавства та корисну практичну інформацію про систему БВПД.

Присутніх поінформовано про завдання для працівників регіональних і місцевих центрів щодо співробітництва з партнерами та про форми і методи популяризації системи БВПД. 

Наголошено на необхідності активно залучати до проведення заходів  омбудсмена, адвокатів, представників громадських організацій.

Особливу увагу приділено питанням якості інформаційного контенту, його відповідності сучасним стандартам журналістики і запитам цільової аудиторії, насамперед, адвокатів і правників.

Учасники семінару провели обмін досвідом та обговорили актуальні питання співпраці, отримали практичні поради з організації публічних виступів та інтерв`ю.

За підсумками зустрічі визначено першочергові завдання з реалізації інформаційних заходів, які проводять місцеві центри та Регіональний центр з надання БВПД в Черкаській області.

 

Електронна адреса для інформаційних партнерів Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua