Робоча зустріч з адвокатами у Золотоноші

Деталі

26 лютого 2016 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Золотоніського місцевого центру з надання БВПД Тетяна Костогриз провела робочу зустріч з адвокатами: Мариною Меньших, Ростиславом Пилипенком, Тетяною Потієнко, Русланом Шишкою, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за дорученнями Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області та Золотоніського місцевого центру з надання БВПД.

В рамках зустрічі обговорювались питання, які виникають у адвокатів під час складання звітності за дорученнями центрів. Також наголошено на дотримання строків подання актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та відповідних додатків до них.

Також адвокатам надавались інформаційно-роз'яснювальні матеріали в вигляді брошур, з актуальною інформацією, стосовно діяльності Золотоніського місцевого центру з надання БВПД, контактними даними та місцем знаходження центру, для розповсюдження серед потенційних клієнтів.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua