Робоча зустріч в смт. Чорнобай

Деталі

6 травня 2016 року головний спеціаліст Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Костогриз в смт. Чорнобай, в рамках розширення партнерських відносин та популяризації системи БВПД, провів робочу зустріч з начальником відділу освіти Чорнобаївської РДА — Раїсою Піддубною та працівниками відділу освіти.

Під час зустрічі обговорили питання щодо розширення правових можливостей мешканців територіальних громад до безоплатної правової допомоги, популяризації системи безоплатної правової допомоги в сільській місцевості, присутнім було повідомлено про діяльність системи безоплатної правової допомоги, її переваги, позитивні результати роботи, про осіб, які мають право на отримання такої допомоги, порядок звернення та надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Також учасники заходу були проінформовані про створення бюро правової допомоги та оголошений конкурс на посаду керівника бюро. Серед присутніх було розповсюджено друковані матеріали щодо надання безоплатної правової допомоги.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua