Робоча зустріч в Павлівській сільській раді

Деталі

19062019 111 червня 2019 року для працівників виконавчого комітету Павлівської сільської ради організовано виїздний захід головним спеціалістом відділу “Жашківське бюро правової допомоги” Уманського місцевого центру з надання БВПД Черей І.І. спільно з начальником Жашківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Лисенко Р.В.

З присутніми обговорено тему: “Податкова знижка на навчання” та роз'яснено як отримати та куди необхідно звернутись для отримання податкової знижки, які документи підготувати для того, щоб процедура відшкодування коштів витрачених на оплату навчання дитини була зручною та швидкою.

Так, протягом 2019 року подати декларацію з метою отримання податкової знижки мають право громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.
Розповсюджено інформаційно-тематичні буклети управління юстиції України та системи БПД та роз'яснено можливість доступу до он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua