Робоча зустріч на Чорнобаївщині

Деталі

8 лютого 2016 року в приміщенні Чорнобаївської районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч директора Золотоніського місцевого центру з надання БВПД - Сергія Бруса, головного спеціаліста центру - Олега Костогриза з керівником апарату Чорнобаївської районної державної адміністрації Оксаною Брагінець. Під час зустрічі сторони обговорили шляхи становлення та вдосконалення основного завдання центрів – створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом належного інформування та організації надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Працівники центру надали інформаційні буклети, щодо діяльності Золотоніського МЦ з надання БВПД, де зазначено перелік категорій громадян, які мають право на БВПД, відповідно до ст. 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, види правових послуг, перелік галузей права, по яким надається допомога, контактні телефони та графік роботи центру. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

Крім того, цього ж дня, спеціалісти Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, провели робочу зустріч з працівниками Чорнобаївського районного центру зайнятості. Обговорили робочі питання щодо інформування населення про діяльність Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, результатом таких переговорів стали домовленості про співпрацю, яка, у свою чергу, сприятиме правовій допомозі населенню.

Выдбувся прийом громадян в громадській приймальні Чорнобаївського районного управління юстиції (переважно з питань сімейного права).

З метою поширення інформації про безоплатну вторинну правову допомогу, спеціалістами центру проведено заходи вуличного інформування громадян, шляхом роз'яснення права на безоплатну правову допомогу, порядок звернення до центру, а також були розповсюджені буклети.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua