Проведення правопросвітницького заходу в Монастирищенській школі – інтернат

Деталі

20 жовтня 2016 року працівниками Монастирищенського бюро правової допомоги Уманського МЦ з надання БВПД було проведено зустріч з керівництвом, педагогічним колективом та учнями Монастирищенської спеціалізованої школи – інтернату I – III ступенів «Обдарованість».
В ході зустрічі присутнім було надано інформацію про роботу бюро, його основні завдання, цілі, напрямки роботи, місцезнаходження та графік роботи.

Головний спеціаліст бюро Марина Ярмола провела лекцію – бесіду з учнями 9 – 11 класів на тему: «Гарантії захисту прав учнівської молоді». Спеціалістом було надано інформацію щодо можливості дітей, у разі порушення їхніх законних прав, звернення за захистом до бюро правової допомоги; проінформовано про порядок отримання нових ID – паспортів, роз’яснено про основні права дітей, закріплені в чинному законодавстві України та міжнародних нормативно – правових актах, зокрема права на працю, права на освіту, право на зміну імені або прізвища, інше.
Наприкінці лекції були роздані інформаційні буклети на теми: «Права дітей», «Неповнолітні працівники».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua