Пробація та безоплатна правова допомога — співпраця заради інтересів засуджених

Деталі

23082019 2Підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в установах пробації, є важливим чинником  запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень. У зв'язку з цим, 20 серпня головний спеціаліст центру з надання БВПД Ірина Крутоус,  провела консультування та інформування з правових питань для суб’єктів пробації у  Соснівському РВ філії ДУ “Центр пробації” в Черкаській області.

Під час зустрічі,  засудженими  порушувалися питання встановлення права власності на нерухоме майно, порядок отримання паспорта громадянина України у разі його втрати, визначення місця проживання дитини у разі розірвання шлюбу подружжям та інше.

Особи, які перебувають на обліку в “Центрі пробації”, отримали роз'яснення основних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу», дізналися про види правових послуг, які можна отримати у Центрі БВПД.

Також засуджених було ознайомлено із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень.                                 

До Черкаського місцевого центру з надання БВПД можна звернутися за адресою:

м. Черкаси, вул. Гоголя, 221, тел. (0472) 33-32-28.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua