Правове виховання школярів

Деталі

858385819 грудня головний спеціаліст Драбівського бюро правової допомоги Сергій Михлик спільно з начальником Драбівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області Іваном Тищенком  провели для учнів 8-11 класів Золотоношківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів інформаційно-правовий захід виховного характеру на тему: «Булінг - стоп насильству». 

Відповідно до статистики, Україна перебуває в першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу серед 11-15-річних школярів. Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу. Чверть із них безпосередньо зазнали цькування, 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.

Фахівець бюро провів з учням роз’яснювальну бесіду щодо булінгу та його негативних наслідків, зазначивши, що булінг - це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого не кожен знає, проте, у більшості випадків мав справу з цим явищем у дитинстві. Булінг - це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи осіб, з метою приниження, домінування, здійснення фізичного чи психологічного самоствердження. 

Також учні дізналися як протидіяти шкільному цькуванню, яка відповідальність за вчинення булінгу та  куди звертатися по допомогу.

Захід пройшов у форматі інтерактивного спілкування. Учні жваво обговорювали почуту інформацію та  задавали питання, які їх цікавили.

Проведення подібних заходів сприяє формуванню правосвідомості підлітків, виховання почуття відповідальності та популяризації законослухняної поведінки.

2390485293

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua