Правопросвітницький захід для дітей “Право з тобою”

Деталі

bvpd7 червня 2019 року з метою підвищення рівня правової культури, виховання у дітей поваги до законів і прав людини, розуміння відповідальності за порушення цих прав, головний спеціаліст Черкаського місцевого центру з надання БВПД, Ірина Крутоус спільно із працівниками Головного територіального управління юстиції в Черкаські області провели правопросвітню виховну годину для учнів 3-4 класів Черкаської спеціалізованої школи №17, який відбувся на базі Черкаської обласної бібліотеки для дітей.

Захід мав на меті проінформувати маленьких громадян про основні права дітей та їх обов’язки, розширити знання про документи, що гарантують права та обов’язки дитини, вироблення стійких переконань у необхідності дотримання своїх прав та обов’язків, розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися набутими знаннями у своїй життєвій практиці, виховувати толерантне ставлення до людей.

Фахівець Центру ознайомила дітей з Конвенцією про права дитини – міжнародним правовим документом, що визначає права дітей. Визначила поняття «дитина» та перелічила основні права дитини, які закріплені в зазначеному документі. Зосередила увагу на Основному Законі України – Конституції України, документі, де зафіксовано, що держава гарантує, забезпечує права і обов’язки людини, створює умови для їх реалізації.

Ірина Крутоус спрямувала увагу дітей не лише на їхні права, але і на обов’язки та розповіла, що вони зобов’язані навчатися, дотримуватися вимог законодавства України, моральних та етичних норм, слухатися старших, чемно себе поводити, допомагати слабшим, виконувати вимоги статуту школи, берегти природу, пам’ятки історії та культури, шанувати державні символи.

По завершенні заходу учасники отримали буклети, що стосуються захисту прав дітей.

 

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua