Правопросвітницька робота Канівського бюро правової допомоги

Деталі

22 травня 2017 року фахівець Канівського бюро правової допомоги (далі – Бюро) Ірина Танана взяла участь у семінарському занятті з секретарями сільських рад Канівського району, що відбувся на базі Канівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану. 

Правопросвітницька робота Канівського бюро правової допомогиПід час семінару говорили про шляхи вирішення ряду актуальних питань, які виникають у зв'язку з проведенням децентралізації та утворення територіальних громад. Ірина Танана ознайомила учасників заходу із змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», зокрема положеннями ст. 14 Закону, якими передбачено розширення категорій осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу та спрощеної процедури її отримання.

24 травня 2017 року керівник Бюро Олена Васильченко, на виконання меморандуму про співпрацю від 23 грудня 2016 року, взяла участь у семінарі для осіб, які тимчасово безробітні, що проводився у Канівському міськрайонному центрі зайнятості.
Учасників семінару було проінформовано про їхнє право звернутися за захистом порушених прав та вирішення питань юридичного характеру до Канівського бюро правової допомоги.
Олена Васильченко зазначила, що незалежно від складності та категорії правового питанння особі буде надано кваліфіковану правову допомогу. Вона також навела перелік категорії суб’єктів права на вторинну правову допомогу, зазначений у ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», що гарантується державою.
В ході семінару присутні задавали питання, які стосувалися порядку стягнення аліментів, умов отримання біометричного закордонного паспорту, оформлення соціальної допомоги та інших питань.
25 травня 2017 року до Канівського бюро правової допомоги в телефонному режимі звернулася жителька міста Канева, яка повідомила, що у зв’язку з станом здоров”я та похилим віком вона не має змоги особисто прибути до Бюро для вирішення правового питання.
Тому, 26 травня спеціаліст Ірина Танана здійснила виїзд за місцем проживання громадянки. Під час виїзного прийому фахівець надала роз’яснення щодо порядку спадкування та посвідчення заповіту, змісту положень Цивільного кодексу України та Закону України “Про нотаріат”, де визначено коло суб’єктів, які мають право посвідчувати заповіт, а також повідомлено заявницю про права заповідача, порядок вчинення дій при посвідченні заповіту.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua