Правопросвітницькі заходи в реалізації проекту «Я маю право»

Деталі

Чорнобаївське БПД   заходи327 листопада 2018 року керівником Чорнобаївського бюро правової допомоги Інною Копійкою спільно із начальником Чорнобаївського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Черкаській області та працівниками Черкаського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Черкаській області проведено ряд правоосвітніх заходів у селищі Чорнобай, спрямованих на щодо реалізацію проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Зокрема, проведено засідання «круглого» столу із працівниками Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Головного управління ПФУ у Черкаській області на тему «Реформи в Україні», інформаційний захід для пенсіонерів, які перебувають на обліку у Чорнобаївському відділі обслуговування громадян Головного управління ПФУ у Черкаській області щодо мети та основних завдань проекту «Я МАЮ ПРАВО», бесіду на тему «Що таке податкова знижка на навчання та як її отримати» для учнів 11 класу Чорнобаївської ЗОШ № 2 та засідання «круглого» столу для трудового колективу Чорнобаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено на тему «Як поїхати із дитиною за кордон?».

Чорнобаївське БПД   заходи4

Учасників заходів поінформовано, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Проект реалізується Міністерством юстиції Україниу співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, а також за сприяння усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та за підтримки міжнародних донорів і партнерів. Наголошено, що головною метою проекту є довести до відома громадян чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, дати зрозуміти, що держава може бути твоїм партнером, і змогу повірити у рівність перед законом для кожного українця.

Чорнобаївське БПД   заходи5jpg

Серед присутніх поширено тематичні буклети, плакати системи БПД та проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційне видання «Юстиція відкрита для людей».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua