Для засуджених проведено круглий стіл «Життя дається тільки раз»

Деталі

08 травня 2019 року керівник Чорнобаївського бюро правової допомоги (далі – бюро) Інна Копійка спільно з старшим інспектором Чорнобаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області (далі — сектор пробації) Ярославою Швиденко для засуджених осіб, що перебувають на обліку в секторі пробації провела «круглий» стіл на тему: «Життя дається один раз».

Під час заходу засудженим було презентовано відео, про те як виправитись та знайти свою життєву позицію.

Життя… Воно дається тільки раз… Але навіщо? Напевно, кожен рано чи пізно питає себе, для чого живе. Навіщо нам дають цей час? Чому відчуваємо? Чому говоримо, сміємося, плачемо? Для кого? Для чого? В якийсь момент всі питання з’являються, і дуже важко знайти відповіді.

Кажуть, що час – це вчитель, який, на жаль, вбиває своїх учнів…Вбиває? Ні… Він навпаки дає можливість стати безсмертними, залишити своє ім’я в історії, вічно жити в пам’яті інших. Щоб знайти таких людей не потрібно далеко йти… Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка… Всі вони пройшли важкий шлях, але відлуння їхніх слів і думок залишилося досі. Це, напевно, і є справжнє безсмертя.

А що заважає нам стати схожими на таких людей? Страх… І тільки… Через який важко переступити, особливо, коли ще не розумієш до кінця чого хочеш. Не обов’язково ставати всесвітньо відомим. Достатньо жити так, щоб ні про що не жаліти, щоб стати важливим хоча б для декількох людей.

Також, суб'єктів пробації було проінформовано про загальнонаціональний проект «Я маю право», зокрема, про реалізацію кампанії «Відповідальне батьківство».

По завершенні зустрічі бажаючим надано індивідуальні консультації з правових питань та тематичні матеріали системи БПД, та проекту Міністерства юстиції України “Я маю право!”.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua