Інформація щодо статистики затримань за 2014 рік

Деталі

Спільно із слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області забезпечено проведення щоквартальної звірки кількості затриманих осіб в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Так, з загальної кількості затримань у 2014 році (551) за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, 376 здійснено в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За категоріями осіб, з загальної кількості затриманих (551):

- жінок – 93;

- чоловіків – 458.

Одночасно, протягом 2014 року Центром забезпечено прийняття та облік у визначеному законодавством порядку 380 повідомлень про адміністративні арешти осіб щодо яких питання захисту вже було вирішено під час розгляду справи у суді.

У наказі Координаційного центру з надання правової допомоги від 25.12.2014 № 33 наголошено на тому, що особами, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими саме у кримінальному порядку, є особи затримані за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення та особи, затримані на виконання ухвали слідчого судді, суду, а моментом затримання відповідно до статті 209 Кримінального процесуального кодексу України є момент, коли особа силою або через підкорення наказу змушена залишатися поряд із уповноваженою службовою особою чи в приміщенні, визначеному уповноваженою службовою особою

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua