Драбівське бюро правової допомоги разом з посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Черкаській області провели прийом громадян

Деталі

Відповідно до Плану заходів активізації надання безоплатної первинної правової допомоги та графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Черкаській області консультування в бюро правової допомоги Черкаської області на IV квартал, 11 жовтня 2016 року начальником Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Тетяною Купріною та в.о. начальника Драбівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Ніною Дзеціною спільно з головним спеціалістом Драбівського бюро правової допомоги Володимиром Носенком здійснено прийом громадян у приміщенні бюро та надано правові консультації згідно чинного законодавства.

Загалом консультації було надано трьом жителям Драбівського району, з питань збільшення розміру аліментів, порядку укладання шлюбу, виконання судового рішення по стягненні заборгованості з боржника, спадкування за законом, реєстрації особи за місцем проживання тощо.

Додатково громадян було проінформовано про те, що за необхідності вони в подальшому можуть отримати необхідні юридичні консультації та роз’яснення з інших правових питань, звернувшись в бюро правової допомоги.

Було роздано інформаційні матеріали про діяльність бюро та контактні данні.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua