До уваги адвокатів! Змінено назву Черкаського центру

Деталі

назву Черкаського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги змінено на Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській областіШановні колеги !

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 10.03.2015 № 331/5, назву Черкаського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги змінено на Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області. Розрахунковий рахунок та адреса Центру не змінилися. 

Враховуючи вищезазначене, просимо внести відповідні зміни до актів надання безоплатної вторинної правової допомоги, які разом з розрахунками подаються до Центру для здійснення подальшої оплати наданих адвокатами правових послуг.  
Одночасно, просимо до 27 квітня 2015 року прибути до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області для підписання контракту. Адвокатам, які проживають у віддалених від м.Черкаси районах, примірник контракту буде направлено електронною поштою для подальшого повернення Центру.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua