До Дня захисту дітей на Черкащині відбулись правопросвітницькі заходи

Деталі

cherk04061Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Низку правопросвітницьких заходів, приурочених до Дня захисту дітей, провели фахівці центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме:

3 червня 2019 року начальник відділу "Чигиринського бюро правової допомоги" Ірина Поліщук взяла участь в святкуванні присвяченому Дню захисту дітей.

Для забезпечення дітям можливості визначити себе як особистість і реалізувати свої можливості в безпечних і сприятливих умовах, в середовищі сім’ї або опікунів, для підготовки їх до життя у вільному суспільстві та захисту дітей створено ряд документів на державному та міжнародному рівні.

Під час заходу Ірина Поліщук розповіла про шляхи захисту прав дитини, зосередивши увагу на питанні самозахисту дітей та праві дитини звернутися до суду для свого захисту.

Також, цього ж дня, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, Ірина Крутоус спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Черкаській області провели міжшкільний конкурс малюнків на асфальті «Моє найголовніше право».

Учасники, користуючись кольоровою крейдою, протягом однієї години зображували малюнок, який повинен символізувати одне право чи систему прав, визначених Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини або іншими нормативно-правовими актами.

Переможцями конкурсу стали учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

Основною метою та завданнями конкурсу було підвищення рівня правової обізнаності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста; виховання соціально-правової активності учнівської молоді; допомога учням у вираженні та поширенні серед ровесників своїх знань про право за допомогою малюнків та символів.

Всі діти отримали буклети «Паспорт прав дитини» та «Правові орієнтири для кожної дитини».

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua