Адвокати з системи БПД Черкащини пройшли каскадний тренінг з розвитку навичок soft skills

Деталі

DSC00250У продовження теми проведення в Черкасах каскадних тренінгів для адвокатів системи БПД інформуємо, що протягом 26-27 жовтня 2018 року 15 адвокатів із різних районів Черкаської області в рамках дводенного тренінгу з розвитку навичок soft skills підвищували рівень ефективності комунікації із соціально вразливими категоріями осіб, зокрема, постраждалими від домашнього та гендерно зумовленого насильства, дітьми, учасниками антитерористичної операції, внутрішньо переміщеними особами та особами похилого віку.

«На сьогодні без напрацювання навичок «soft skills», тобто більш сучасних методів комунікації, досить важко ефективно надавати правову допомогу вразливим категоріям клієнтів, з якими найчастіше мають справу адвокати системи БПД. Адже в роботі з такими людьми насамперед потрібне вміння уважно вислухати, надати моральну підтримку і бути тактовним у спілкуванні з тими, хто вже постраждав від несправедливост», - зазначила заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області Тетяна Ломіногіна.

DSC00189

Відповідно до програми тренінгу, який у Черкасах провели адвокати Людмила Гриценко з Черкас і Тамара Бугаєць з Кривого Рогу, учасниками засвоєно навички інтерв’ювання та консультування клієнтів, отримано знання про бар’єри/фільтри сприйняття (які можуть стати причиною стереотипів та дискримінації), про активне слухання та емпатію, а також про етичні, ціннісні аспекти роботи з вразливими групами клієнтів.

DSC00253

Завдяки спеціально розробленому формату, який передбачав активну участь усіх адвокатів у виконанні практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах, аналіз та обговорення кейсів та відеоматеріалів, обмін досвідом між учасниками заходів, адвокатами системи БПД освоєно техніки роботи зі стресом та емоціями та знання про те, як запобігати професійному вигоранню.

DSC00270

За результатами активної дводенної роботи черкаськими адвокатами напрацьовано навички:

- комунікації з вразливими категоріями населення;

- як опановувати емоції при вирішенні нестандартних завдань;

- як інтерв'ювати та чути клієнта;

- як боротися зі стресом та уникнути професійного вигорання.

DSC00264

Нагадаємо, захід організовано за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який продовжує реалізуватися Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, фінансується Урядом Канади та акредитований експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національна асоціація адвокатів України.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua