Адресна правова допомога

Деталі

22 лютого 2016 року спеціалісти Золотоніського місцевого центру з надання БВПД Олег Костогриз та Ігор Вовк надали адресну правову допомогу жителю міста Золотоноша М., 14.11.1940 року народження одинокому пенсіонеру, який не має можливості самостійно відвідати місцевий центр у зв'язку зі станом здоров'я. Останній напередодні, почувши останні новини, звернувся до центру, зателефонувавши, з проханням надати консультацію. 

Заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Владислав Круть повідомив, що за бажанням клієнта спеціалісти центру відповідно до пріоритетів та для створення належних умов для забезпечення доступу мешканців територіальних громад до безоплатної вторинної правової допомоги прибудуть за адресою клієнта для особистого спілкування. На що клієнт надав згоду.

В ході зустрічі спеціалісти центру, з'ясувавши проблему Юрія Емануїловича, надали консультацію з питань спадкового права та презентували йому інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів про правові послуги, які можна отримати в Золотоніському місцевому центрі з надання БВПД.


   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua