10 грудня – Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

78409010 грудня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області проводить захід з нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, який присвячений Дню прав людини, що відзначається щорічно 10 грудня у зв’язку з проголошенням у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини.

Під час заходу буде презентовано систему БПД Черкаської області, результати роботи, досягнення, приклади ефективності системи, взаємодії з партнерами, пріоритетні напрями діяльності тощо.

Присутні зможуть дізнатися про судову практику, успішні справи, переваги професії адвоката, особливості допомоги вразливим верствам населення тощо. 

Під час екскурсій у приміщеннях Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД можливо буде побачити роботу системи у дії.

У заході візьмуть участь працівники системи БПД, адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, представники громадських організацій-партнерів, ЗМІ, клієнти системи.

Захід відбудеться 10 грудня 2019 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 529, початок о 10 год. 00 хв.

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua