Взаємодія БПД з службами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Деталі

13 липня 2018 року  у приміщені Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - місцевий центр) відбулася зустріч-нарада на тему: «Зупинимо домашнє насильство разом!». У заході взяли участь фахівці міських та районних служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору у справах молоді та спорту, Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, інспектор ювенальної превенції сектору превенції Золотоніського відділу поліції. Цей захід проведено з метою забезпечення надання безоплатної правової допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі та налагодження тісної співпраці.

Детальніше...

Проект Ради Європи покращить навички фахівців системи БПД у наданні допомоги ВПО

Деталі

Працівники та адвокати, які співпрацюють з центрами з надання БВПД матимуть можливість покращити знання та навички з питань застосування практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та стандартів європейських країн щодо захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Це стало можливим завдяки проекту Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень”, який стартував e межах Плану дій Ради Європи для України 2018 – 2021 рр.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю: безоплатна правова допомога військовослужбовцям

Деталі

zolamrmy12 липня 2018 року директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Брус та в.о. командира військової частини А 1402, полковник Іван Величко, підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога особам з вадами зору

Деталі

Доступ до правосуддя вразливих груп населення залежить від того, як добре вони обізнані зі своїми правами та способами їх захисту. Саме тому, дуже важливою є правопросвітницька робота. Завдяки спільному україно-канадському проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих “Заклик” було виготовлено 30 000 примірників буклетів БВПД шрифтом Брайля для осіб з вадами зору.

Детальніше...

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua