Адресна правова допомога для мешканця міста Умані

Деталі

img 2018052121 травня 2018 року до Уманського місцевого центру з надання БВПД надійшов телефонний дзвінок від мешканця міста Умані з проханням надати адресну безоплатну правову допомогу. Через похилий вік громадянин не мав можливості самостійно прибути до місцевого центру.

Детальніше...

Участь фахівців системи БПД у заходах з нагоди святкування Дня Європи

Деталі

32709172 169411400403094221 травня 2018 року з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту прав у повсякденному житті, а також з нагоди святкування Дня Європи, який щороку в Україні відзначається в третю суботу травня, фахівці Чорнобаївського бюро правової допомоги та Чорнобаївського районного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України в смт. Чорнобаї провели тематичний флешмоб.

Детальніше...

Громадянам похилого віку Степанецького центру соціальної активності розповіли про безоплатну правову допомогу

Деталі

img 20180516 12541216 травня 2018 року фахівці Канівського бюро правової допомоги відвідали Центр соціальної активності для літніх людей (далі  - центр), який знаходиться у селі Степанці Канівського району.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Уманський місцевий центр: виховна робота з підлітками

Деталі

Проведення виховних заходів з неповнолітніми особами, що перебувають на обліку в підрозділах служби пробації є вкрай важливим задля попередження скоєння повторних злочинів в майбутньому та виховання законослухняних громадян, які стануть основою сильної правової держави.

Детальніше...

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua