Наші вітання адвокату Олексію Кузьмінському

Деталі

17 листопада 2017 року у м. Києві на міжнародній конференції з нагоди 5-річчя створення Національної асоціації адвокатів України відбулася церемонія нагородження відзнаками НААУ на якій серед інших адвокатів було нагороджено і представника адвокатського корпусу Черкащини, голову Черкаського відділення ГО «Всеукраїнське об'єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Олексія Кузьмінського — Почесною відзнакою Національної асоціації адвокатів України.

Детальніше...

Правова допомога - кожному: виїзний прийом у селі Вознесенське Золотоніського району

Деталі

23 листопада 2017 року фахівці Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владислав Круть та Тетяна Жалобна разом із директором Сергієм Брусом провели виїзний прийом громадян у селі Вознесенське Золотоніського району.

Детальніше...

Оголошення про вакансію !

Деталі

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області здійснює відбір кандидатів на вакантну посаду головного спеціаліста відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку.   

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №30

Деталі

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в УкраїніВийшов 30-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Більше статей...

  1. В Золотоноші обговорили особливості вибору майбутньої професїі
  2. Обмін досвідом у США за програмою “Відкритий світ”
  3. Проект “Я маю право!”: безоплатні консультації з юридичних питань
  4. У Черкасах презентували посібник та провели навчання для надавачів первинної правової допомоги
  5. Омбудсман та його регіональні представники зможуть інформувати систему БПД про випадки затримання осіб, їх арешту та тримання під вартою
  6. В Золотоноші обговорили як запобігти нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми
  7. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №29
  8. В Умані відбувся тренінг з кримінально-процесуальних питань для надавачів безоплатної первинної правової допомоги
  9. У Черкасах обговорили програми надання БПД для місцевих громад
  10. Участь у VІІ Форумі молодих правників Черкащини
   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua