Свободу несправедливо обвинуваченому виборов молодий адвокат

Деталі
Про те, що вищезгадана система надання правової допомоги ефективна, журналісти почули під час «круглого столу». Взаємодія заради якості безоплатної правової допомоги», який відбувся в Черкасах. Участь у розмові взяли відомі черкаські судді, юристи, адвокати та представники правоохоронних органів. Захід зініціював обласний центр правової допомоги, підпорядкований Міністерству юстиції України.
Як зазначив директор Віктор Левицький, центр існує з січня минулого року. Його послугами вже скористалося понад 3,3 тисячі громадян. Угоди про співпрацю з центром уклали 84 черкаські адвокати.
— З усієї кількості судових вироків за 2013 рік в Україні було лише близько 350 виправдальних. Для порівняння, таких вироків за перше півріччя цього року суди ухвалили стільки ж, як за весь минулий рік. Це свідчить, що якість надання адвокатських послуг в Україні й об’єктивність судових розслідувань вийшли на новий рівень, — переконаний молодий адвокат Олексій Кузьмінський.
З ним автор цих рядків познайомився під час круглого столу. Олексій скромно розповів про свою участь у судовому розслідуванні резонансного злочину. П’ятнадцятирічного хлопця звинуватили у вбивстві й у суді першої інстанції встигли визнати винним, призначивши покарання у вигляді 15-ти років в’язниці.
— До моєї участі у справі помінялось дванадцять адвокатів і вже ухвалили обвинувальний вирок. Юнак провів кілька років у СІЗО і навіть був доставлений до установи виконання покарань. Тож справа мені дісталась не з простих. Однак у ході судового розслідування вдалося довести невинуватість молодої людини. 5 травня цього року смілянський міськрайонний суд виніс виправдальний вирок, — зазначив Олексій Кузьмінський.
Володимир ЛИМАРЕНКО
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua