Черкаські представники системи БПД у програмі "Влада і громада"

Деталі

13 грудня 2015 року у  програмі "Влада і громада" Черкаської обласної ТРК "Рось" спеціалісти Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та адвокати що надають БВПД розяснювали Черкащанам про безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

Адвокати розповіли дітям про їх права

Деталі

 

Адвокати розповіли дітям про їх права - "Альтернатива"

Ні слова про обов’язки.  У Черкаській міській школі №12 учнів знайомили з їхніми правами. Захід відбувся у рамках тижня права, який нині триває в Україні, та за сприяння Черкаського регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги. Адвокат-практик Геннадій Суботін розповів одинадцятикласникам, як поводитися у найкритичніших і найпоширеніших життєвих ситуаціях.

Детальніше...

Права дітей в сюжеті телеканалу "Рось"

Деталі

В сюжеті новин від 10 грудня 2015 року Черкаської ОДТРК розповіли про відкритий урок проведений Регіональним центром з надання БВПД у Черкаській області для учнів одинацятих класів Черкаської школи №12.

Детальніше...

Про БПД в ефірі телепрограми "Гарного настрою"

Деталі

Представники Черкаського регіонального та місцевого центрів з надання БВПД розповіли про свою діяльність в ефірі телепрограми "Гарного настрою" Черкаської ОДТРК "Рось".

Детальніше...

 

Ряди безоплатних адвокатів поповнили 372 правники

Деталі

<p >
від 16.04.2015

Ряди безоплатних адвокатів поповнили 372 правники За результатами 7-го конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, до системи БПД відібрано 372 адвоката. Усього ж до участі в конкурсі було подано 522 заяви.

 

Як пояснили “ЗіБ” в Координаційному центрі з надання правової допомоги, на письмове тестування у рамках конкурсу з’явилося 474 адвокати. Із них 372 за результатами оцінювання поданих документів, письмового тестування й індивідуальних співбесід набрали достатню кількість балів (3,7 і більше), та будуть включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У подальшому це стане підставою для регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги заключати із такими адвокатами контракти/ договори про співпрацю.

Найбільше адвокатів, які успішно пройшли конкурс, у Львівській (32), Запорізькій (28), Харківській(26), Черкаській (24), Рівненській (22), Волинській та Дніпропетровській (по 21) областях та м. Київ (20). Найменша кількість адвокатів, які успішно пройшли конкурс, у Закарпатській області – 1 адвокат.

Усього по Україні кількість відібраних адвокатів по відношенню до тих, які взяли участь у тестуванні, становить 78%. У розрізі регіонів цей показник становить від 92 до 100 % у Черкаській (92 %), Запорізькій та Львівській (по 96 %), Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернігівській областях – по 100%. 88% адвокатів із тих, які взяли участь в письмовому тестуванні, відібрано у Херсонській області, 78% та 76% – у Кіровоградській та Миколаївській областях відповідно, 70% – у Чернівецькій області, 68% – у Харківській, 67% – уВінницькій, 63% – в Одеській, 62% – у Житомирській областях. У Полтавській області успішно пройшли конкурс половина адвокатів, які взяли участь в тестуванні. У Київській області та м. Київ відібрано 44% та 40% адвокатів відповідно.

Відібрані за результатами 7-ого конкурсу адвокати будуть залучатися до надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, а також у цивільних та адміністративних справах. Нагадаємо, що надання такої допомоги соціально незахищеним громадянам розпочнеться із 1 липня 2015 року.

З переліком адвокатів, які пройшли конкурс, можна ознайомитись тут.

 
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua