Вироком Чорнобаївського районного суду Черкаської області визнано невинуватим громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307

Деталі

Вироком Чорнобаївського районного суду Черкаської області визнано невинуватим громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, (злочин у сфері обігу наркотичних засобів)

Адвокат: Данилевський Микола Олександрович
Доручення № 023-0000774 від 09.06.2015
Провадження № 12015250280000078

Кваліфікація діяння: 3 епізоди за ч. 2 ст. 307 КК України (санкція статті передбачає максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років), 1 епізод за ч. 2 ст. 309 КК України (санкція статті передбачає максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років).

На стадії досудового слідства громадянин Н.А.Г. обвинувачувався в тому, що він повторно, знаходячись в м. Черкаси, без мети подальшого збуту, незаконно придбав одноразовий медичний шприц ємкістю 5 мл., в середині якого знаходилась рідина темно-коричневого кольору, яка згідно висновку експерта містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено — опій ацетильований, після чого незаконно зберігаючи дану речовину при собі перевіз до місця свого проживання, де незаконно зберігав його, без мети подальшого збуту.

Органом досудового розслідування, Н.А.Г. також обвинувачувався в тому, що на початку березня 2015 року, перебуваючи в м. Черкаси, умисно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав одноразовий медичний шприц ємкістю 5 мл., в середині якого знаходилась рідина темно-коричневого кольору, яка згідно висновку експерта містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено — опій ацетильований, після чого незаконно зберігаючи дану речовину при собі, перевіз до місця свого проживання, де незаконно зберігав його , після чого без передбаченого законом дозволу, збув, продавши за 10 грн. особі І.

В подальшому, в кінці березня 2015 року, перебуваючи в м. Черкаси, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав одноразовий медичний шприц ємкістю 5 мл., в середині якого знаходилась рідина темно-коричневого кольору, яка згідно висновку експерта містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено — опій ацетильований, після чого незаконно зберігаючи дану речовину при собі, перевіз до місця свого проживання, де незаконно зберігав його , після чого , продав за 250 грн. особі І.

Він же, на початку квітня 2015 року, в м. Черкаси, умисно, повторно, з метою подальшого збуту, незаконно придбав одноразовий медичний шприц ємкістю 5 мл., в середині якого знаходилась рідина темно-коричневого кольору, яка згідно висновку експерта містить в своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено — опій ацетильований, після чого незаконно зберігаючи дану речовину при собі, перевіз до місця свого проживання, де незаконно зберігав його, після чого, збув, продавши за 350 грн. особі І.

Судовий розгляд справи здійснювався Чорнобаївським районним судом Черкаської області. Захисник Микола Данилевський, діяв за дорученням Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області. Завдяки своєму професійному досвіду та ретельно вивчивши матеріали кримінального провадження зумів довести суду, що докази незаконного збуту обвинуваченим Н.А.Г. наркотичних засобів, які були покладені органом досудового розслідування в основу його обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України і на які посилається сторона обвинувачення, були одержані з порушенням вимог кримінально-процесуального закону.

В результаті проведеної роботи захисника, взявши до уваги його аргументи, суд за ч.2 ст.309 КК України призначив Н.А.Г. покарання 2 роки 6 місяців позбавлення волі. За ч.2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення, збут наркотичних засобів) підзахисного виправдано у зв'язку з недоведеністю, що в його в діях є склад злочину.

   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua