Перекваліфікація злочину та звільнення від відбування покарання з випробувальним строком

Деталі

adv gawrylchenkoКваліфікація діяння: ч. 1 статті 121 КК України - нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень (санкція статті передбачає максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років)

Адвокат Гаврильченко Валентин Михайлович.
Доручення № 023-0001005 від 30.07.2016 року.
Провадження № 12016251010006251

 

Згідно версії сторони обвинувачення громадянин К. перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, під час розпивання спиртних напоїв разом з потерпілим, тримаючи в руках побутовий ніж і нестійко тримаючись на ногах, не передбачаючи можливості заподіяння потерпілому тілесних ушкоджень, хоча повинен був і міг передбачити це, діючи з необережності у формі злочинної недбалості, не втримався на слизькому покритті підлоги і впав з положення стоячи на потерпілого, який в цей час сидів на дивані і нагнувся над столом, необережно причинивши йому проникаюче ножове поранення грудної клітки з виникненням пневмотораксу та стисненням легені, тобто тяжкі тілесні ушкодження як такі, що небезпечні для його життя.

Під час досудового розслідування громадянину К. було обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Незважаючи на визнання вини обвинуваченим, завдяки виваженій правовій позиції та професійним діям адвоката, дії підсудного К. було перекваліфіковано на нанесення необережного тяжкого тілесного ушкодження, максимальна відповідальність за яке передбачено статтею 128 КК України у вигляді обмеження волі до 2 років (злочин невеликої тяжкості)

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси (суддя Угорчук В.В.) від 19 січня 2017 року підзахисного адвоката визнано винним у скоєні злочину і призначено йому покарання у вигляді обмеження волі строком 1 рік. На підставі статті 75 КК України засудженого було звільнено від відбуття призначеного покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк 1 рік.

   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua