Відмова у задоволенні клопотання слідчого, щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Деталі

Адвокат Терещенко Руслан Васильович
Доручення № 023-0001394 від 11.10.2015 року.
Провадження № 1-кс/694/308/15.

Кваліфікація діяння: ч.2 ст.307 КК України (санкція статті передбачає максимальну міру покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років).

В рамках кримінального провадження адвокат Руслан Терещенко здійснював захист особи, затриманої за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. Підзахисний адвоката підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, а саме: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також збут наркотичних засобів або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини.

13.10.2015 слідчий СВ Звенигорородського РВ УМВС України в Черкаській області звернувся до суду з клопотанням про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів. Прокурор підтримав, клопотання слідчого та просив його задовольнити, пояснивши, що саме такий вид запобіжного заходу зможе забезпечити належну поведінку підозрюваного.

У ході розгляду клопотання слідчого захисник заперечив проти задоволення клопотання та просив відмовити у його задоволенні. З огляду на тяжку хворобу підзахисного, наявність інвалідності III групи, наявність постійного місця проживання адвокат вважав, що до його клієнта можна обрати більш м’який запобіжний захід.

Заслухавши доводи сторін та дослідивши матеріали кримінального провадження, слідчий суддя, відмовивши у задоволенні клопотання слідчого, відповідно до ухвали Звенигородського районного суду від 13.10.2015 року, застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, тим самим, врахувавши позицію адвоката.

   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua